Dodaj:
Serwis informacyjny
polskiej branży lodziarskiej
Reklama

To jest miejsce na twoją reklamę.

Więcej informacji w dziale Reklama

750x100px - billboard

Wiadomości

Targi - warto, czy nie warto na nich bywać

12.02.2015 11:10:00
Masz zdjęcia do tego artykułu? Prześlij nam
Targi umożliwiają spotkanie w jednym miejscu i czasie producentów oraz konsumentów danej branży. Jest to udogodnienie zarówno dla jednych, jak i dla drugich.

Osoby otwierające lodziarnie zaoszczędzić mogą sporo czasu i pieniędzy. W jednym miejscu mogą skompletować wyposażenie oraz wybrać i zamówić najlepsze produkty do swojego punktu. Podczas targów branży lodziarskiej mamy jedyną możliwość porównania tych samych produktów u różnych producentów. Dotyczy to zarówno urządzeń, jak i produktów spożywczych. W żadnym innym miejscu nie uda się skosztować i porównać tylu rodzajów lodów.

Kolejnym plusem targów są zazwyczaj łatwiejsze negocjacje finansowe z oferentami. Można uzyskać nawet kilkudziesięcioprocentowe upusty. Szczególnie dotyczy to urządzeń, które są wystawiane na targach. Najczęściej są to nowe maszyny, które przepracowały jedynie kilka dni podczas danych targów. A ich cena bywa bardzo atrakcyjna.

Targi umożliwiają nam zapoznanie się z nowościami na rynku. Możemy więc jako jedni z pierwszych wykorzystać je we własnym biznesie. Dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni przez konkurencję i to my będziemy posiadali nad nią przewagę.

Dodatkowo, nieocenionym zyskiem z obecności na targach jest możliwa wymiana doświadczeń z innymi właścicielami lodziarni. Sporo bezcennych rad możemy uzyskać podczas zwykłego przysłuchiwania się rozmowom wystawców z bardziej doświadczonymi kontrahentami. Ci ostatni często są źródłem bardziej wiarygodnej wiedzy na temat produktów. Wystarczy więc jedynie przysłuchiwać się dyskusjom, aby wyjść z targów mądrzejszym.

Oceń artykuł:
9 głosów
Polub portal Lodziarstwo.pl na Facebooku
Komentarze (0)
Brak zdjęcia
Zaloguj się, aby dodać komentarz    Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

 

Reklama

To jest miejsce na twoją reklamę.

300x100px - rectangle

Reklama

To jest miejsce na twoją reklamę

300x100px - rectangle

© 2020 Lodziarstwo.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zgłoś błąd lub sugestię

Jeśli masz jakieś sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu lub znalazłeś błąd, wypełnij poniższy formularz.